TR
Ne Aramıştınız?

LİBYA'DA NELER OLUYOR?

Libya'da 10 Eylül'de yaşanan ve büyük bir yıkıma sebep olan Daniel fırtınasının ardından oluşan sel felaketinde bugüne kadar 11 binden fazla insan hayatını kaybetti, kayıp insan sayısı ise 10 bine yaklaştı.

Ülkenin pek çok yerinde yıkıma sebep olan su baskınları ve seller sonucunda bölge halkı temel ihtiyaçlarını karşılayamayacak hale geldi. Uluslararası acil yardım çağrısı ilan edilen bölgede barınma, yiyecek ve hijyen gibi konularda insani yardım desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

BİZ NE YAPIYORUZ?

Yeryüzü Doktorları olarak kriz acil durumlarında olduğu gibi Libya'daki ihtiyaca kayıtsız kalmayarak ekiplerimizle desteğimize devam ediyoruz. İlk etapta acil ihtiyaçları karşılayabilmek adına bölge halkına hijyen kiti, bebek maması, gıda gibi insani yardım malzemesi desteği sağlıyoruz.

SİZ NE YAPABİLİRSİNİZ?

Yapacağınız bağışlarla çalışmalarımıza destek olabilir, sel felaketi sebebiyle zor günler yaşayan Libya halkına yardımcı olabilirsiniz.

DİĞER PROJELER

BİR İNSANIN HAYATINI ŞİMDİ DEĞİŞTİREBİLİRSİN

Geçen her dakika çok önemli. Şimdi yapacağınız destek; bir annenin, bir çocuğun ya da bir insanın hayatını değişltirecek.  İyilik hareketine sen de katıl.

Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.