TR
Ne Aramıştınız?

GENEL BAĞIŞ

Yeryüzü Doktorları olarak yeryüzünde nitelikli sağlık hizmeti alamayan kimse kalmasın diye çalışıyoruz. Afet, açlık, savaş, yokluk gibi zorlu şartların yaşandığı bölgelere gönüllü sağlık ekipleri gönderiyor; yeni sağlık merkezleri açıyor ya da mevcuttakileri iyileştirerek yeniden hizmete açıyoruz.

Bugüne kadar 25 binden fazlası sağlık çalışanı olan 45 binden fazla gönüllümüz ile;

  • 63 ülkede,
  • 3 milyon fazla muayene,
  • 48 binden fazla ameliyat,
  • 300 binden fazla tedavi hizmeti,
  • 150 binden fazla beslenme sağlığı tedavisi hizmeti verdik.

En büyük gücümüzü siz bağışçılarımızdan ve gönüllülerimizden alarak çalışmalarımızı her gün geliştiriyoruz. Siz de dilediğiniz miktarda bağış yaparak yeryüzünde herkesin sağlık hizmeti alabilmesi için bize destek olabilirsiniz. 

İyilik. Sağlık.

Havale/EFT Yoluyla Bağış için;

  • Ziraat Bankası: TR 9300 0100 2656 8573 3642 5011
  • Albaraka Türk Katılım Bankası: TR 64 0020 3000 0779 6753 0000 10

Alıcı adı tüm bankalar için "Yeryüzü Doktorları Derneği"dir. Açıklama kısmına ad-soyad, telefon numarası ve "Genel Bağış" yazmanız gerekmektedir.

Yaptığım Bağışlar Nasıl Kullanılıyor?

Desteklerinizle göz sağlığı, anne-çocuk sağlığı, beslenme sağlığı, birinci basamak sağlık hizmetleri, temiz suya erişim, psikososyal destek ve ilaç-medikal malzeme desteği gibi birçok alanda insani yardım faaliyetleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Yeryüzünde gerçekleşen deprem, sel, yangın vb. afetlerde, savaş ve diğer kriz durumlarında bölgeye gönüllü sağlık ekiplerimizi gönderiyor, temel sağlık hizmetleri ve temel ihtiyaçları gidermeye yönelik çalışmalar yaparak yaraları sarmaya çalışıyoruz.

Bağışımın Yerine Ulaştığını Nasıl Bilebilirim?

Bağış sonrası SMS yoluyla bilgilendirme mesajı alırsınız. Detaylı bilgi için 0212 586 1212 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Bağışlarım Hangi Ülkelerde Kullanılıyor?

Bağışlarınız  Afrika ülkeleri başta olmak üzere yeryüzünün zorlu coğrafyalarına ve doğal afet, savaş gibi kriz acil durumlarının gerçekleştiği bölgelere insani yardım hizmeti götürmek için kullanılmaktadır. 

Hissedar Bilgileri

Toplam 1 hissenin hissedar bilgilerini giriniz.
Bu alan zorunludur
+90
Bu alan zorunludur
Hisse bilgisi hatalı.
+ Kişi Ekle

DİĞER PROJELER

BİR İNSANIN HAYATINI ŞİMDİ DEĞİŞTİREBİLİRSİN

Geçen her dakika çok önemli. Şimdi yapacağınız destek; bir annenin, bir çocuğun ya da bir insanın hayatını değişltirecek.  İyilik hareketine sen de katıl.

Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.