TR
X

Her Gün Güzel Döner Dünya, İyilik Daim Oldukça!

Dünyanın ihtiyaç sahibi bölgelerinde yaşam mücadelesi veren milyonlarca insan var.
Kimi karanlığı yenmeye çalışıyor, kimi açlığı… Kimi ise hastalıktan yorgun düşen evladı için derman arıyor.

Yeryüzü Doktorları olarak, türlü zorluklarla mücadele eden coğrafyalara umut tohumları ekebilmek için var gücümüzle çabalıyor, kurduğumuz klinikler ve sağlık kampları ile sürekli hizmet için çalışıyoruz.

Fakat sarmamız gereken daha çok yara var. Umut bir gün değil, her gün lazım.

Siz Ne Yapabilirsiniz?

Düzenli bağışlarınız ile ihtiyaç sahiplerinin hayatında büyük değişimlere vesile olabilirsiniz.
Yeryüzüne bir gün değil, her gün iyilik olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

1) Düzenli bağış sistemi nedir?

Düzenli bağış web sitemiz üzerinden vereceğiniz talimat doğrultusunda her ay kredi kartınızdan belirlediğiniz miktarda bağışın otomatik olarak çekilmesidir. Düzenli bağışlarınızı sadece web sitemiz üzerinden, kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

2) Neden düzenli bağış yapmalıyım?

Düzenli bağış talimatı ile her ay bağış yaparak insani yardım faaliyetlerimizin sürekli olmasına destek olabilir, yeryüzünde kalıcı değişimlere vesile olabilirsiniz.

3) Düzenli bağışı istediğim tarihten başlatabilir miyim?

Başlangıcı bağış yaptığınız gün olmak üzere; kredi kartınızdan her ay aynı gün belirlediğiniz miktarda bağış çekilir. Örneğin, 1 Ocak tarihinde düzenli bağış talimatı vermişseniz ilk bağışınız aynı gün, bir sonraki bağışınız ise 1 Şubat tarihinde çekilir.

4) Bağışımın kaç ay tekrarlanacağını belirleyebilir miyim?

Evet, kaç ay düzenli bağış yapmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Düzenli bağış talimatınızı en az 2 ay, en fazla 18 ay olarak belirleyebilirsiniz.

5) Düzenli bağışçı olabilmek için bağış miktarında herhangi bir alt limit var mı?

Hayır, düzenli bağış için dilediğiniz miktarı seçebilirsiniz.

6) Düzenli bağış için hangi kartları kullanabilirim?

Sadece kredi kartınız ile düzenli bağış talimatı verebilirsiniz. Banka kartından düzenli bağış yapılamamaktadır. Kredi kartınızın limiti çekim günü geldiğinde bağış tutarını karşılamaya yeterli olmalıdır ve kartınızın internet alışverişine açık olması gerekmektedir. Kredi kartınızı internet alışverişine açmak için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde tarafımızca görülmemektedir ve saklanmamaktadır.

7) Düzenli bağışı istediğim zaman iptal edebilir miyim?

Evet, düzenli bağış talimatınızı 0212 586 12 12 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden bize ulaşarak iptal edebilirsiniz.

BİR İNSANIN HAYATINI ŞİMDİ DEĞİŞTİREBİLİRSİN

Geçen her dakika çok önemli. Şimdi yapacağınız destek; bir annenin, bir çocuğun ya da bir insanın hayatını değiştirecek.


İyilik hareketine sen de katıl!

Bu alan zorunludur
Bu alan zorunludur
Bu alan zorunludur
Bu alan zorunludur