TR
Ne Aramıştınız?

NAFİLE KURBAN BAĞIŞI

Yeryüzünde açlık, yoksulluk, doğal afetler ve savaşlar nedeniyle yüz binlerce insan açlıkla mücadele ediyor. Bizlerse Yeryüzü Doktorları olarak bu bölgelerde tıbbi beslenme tedavilerinin yanı sıra kurban operasyonları gerçekleştiriyoruz.

Yıl boyunca nafile kurban bağışlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor, desteklerinizle iyiliği sağlığa dönüştürüyoruz.

Siz de nafile kurban bağışı yaparak açlık sınırında yaşayan ihtiyaç sahiplerine destek olabilirsiniz.

KURBAN BAĞIŞLARINIZI NERELERE ULAŞTIRIYORUZ?

Kurban organizasyonlarımızı açlık ile mücadele eden bölgeler başta olmak üzere, zorlu yaşam koşullarının mevcut olduğu bölgelerde gerçekleştiriyoruz. Kurban bağışlarınızı Afganistan, Benin, Çad, Etiyopya, Filistin, Hindistan, Tanzanya, Kamerun, Nijer, Somali, Suriye, Yemen ve Uganda gibi birçok ülkedeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

NASIL KURBAN BAĞIŞI YAPABİLİRSİNİZ?

Bağışınızı online olarak, yyd.org.tr/banka adresindeki IBAN numaralarını kullanarak veya aşağıdaki IBAN bilgileri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bağış sırasında açıklama kısmına hissedarın ad-soyad, telefon numarası eklenmelidir.

Havale/EFT Yoluyla Bağış için;

  • Ziraat Bankası: TR93 0001 0026 5685 7336 4250 11
  • Kuveyt Türk Bankası: TR97 0020 5000 0951 1003 3000 04
  • Albaraka Türk Katılım Bankası: TR64 0020 3000 0779 6753 0000 10

Kurban bağışı yapan bağışçılarımızın açıklama kısmına adı-soyadı ve telefon numarası yazması kurban kesimlerinin ardından yapılacak SMS bilgilendirmesi için önem arz etmektedir.

Hissedar Bilgileri

Toplam 1 hissenin hissedar bilgilerini giriniz.
Bu alan zorunludur
+90
Bu alan zorunludur
Hisse bilgisi hatalı.
+ Kişi Ekle

DİĞER PROJELER

BİR İNSANIN HAYATINI ŞİMDİ DEĞİŞTİREBİLİRSİN

Geçen her dakika çok önemli. Şimdi yapacağınız destek; bir annenin, bir çocuğun ya da bir insanın hayatını değişltirecek.  İyilik hareketine sen de katıl.

Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.