TR
Ne Aramıştınız?
LİBYA'DA SEL FELAKETİ LİBYA'DA SEL FELAKETİ
LİBYA'DA SEL FELAKETİ
Zor günler geçiren Libya'ya desteğimiz sürüyor. Siz de bağış yaparak destek olabilirsiniz.
Gönüllü Sağlık Ekiplerimiz Gönüllü Sağlık Ekiplerimiz
GÖNÜLDEN GÖNÜLE İYİLİK SAĞLIK
Gönüllü ekiplerimizle birlikte yeryüzüne "İyilik. Sağlık." oluyoruz. Siz de bağış yaparak sağlık çalışmalarımıza destek olabilirsiniz.
FAS DEPREMİ FAS DEPREMİ
FAS DEPREMİ
Zor günler geçiren Fas'a desteğimiz sürüyor. Siz de bağış yaparak destek olabilirsiniz.
Gönüllü Sağlık Ekipleri Gönüllü Sağlık Ekipleri
ROTAMIZ SOMALİ!
İyiliği sağlığa dönüştürmek için yola çıkıyoruz. 23-30 Eylül tarihleri arasında KBB ve Ortopedi branşlarında gönüllü sağlık hizmeti vermek, muayene ve ameliyatlar gerçekleştirmek için Somali'deyiz..
Yeryüzü Doktorları Yeryüzü Doktorları
YERYÜZÜ DOKTORLARI
İYİLİK. SAĞLIK.
Yeryüzü Doktorları olarak bugüne kadar 50’den fazla ülkeye iyilik, sağlık sunduk; yüz binlerce insana ilaç olduk. İlhamımızı iyilikten alarak desteğiniz sayesinde sınırları aştık.

kariyer

Yeryüzü Doktorları olarak "İyilik. Sağlık." anlayışını hizmetlerimizin merkezine alarak sağlık hizmetlerine ulaşamayan kimse kalmasın diye çalışıyoruz. Dünyanın zorlu coğrafyalarındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşarak hayata tutunmalarını sağlamak misyonuyla hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz.

Çalışmalarımız kapsamında dernek merkezimizde ve farklı coğrafyalarda açtığımız sağlık kliniklerinde yüzlerce personelin istihdamını gerçekleştiriyoruz. Yeryüzü Doktorları olarak insanı yardım alanında profesyonel ekipler ile çalışıyor, ekip arkadaşlarımıza sağlıklı bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Çünkü amacımız "İyilik. Sağlık."

Yeryüzünde iyiliğin yayılmasına, karanlıkların aydınlığa kavuşmasına, bir bebeğin tebessüm edişine vesile olmak için siz de "Açık Pozisyonlar" başlığında yer alan ilanlarımıza başvurabilirsiniz.Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.

Bu alan zorunludur.

Şoför / Sürücü

Saha Koordinatörü

Sosyal Medya Uzmanı

Project Assistant

Process Development & Project Management Specialist

Grants Associate

;