TR
Ne Aramıştınız?

AFET / ACİL DURUM BAĞIŞI

KAHRAMANMARAŞ DEPREM BÖLGESİ ÇALIŞMALARI

Yeryüzü Doktorları olarak Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Adıyaman ve Malatya olmak üzere 5 farklı ilde ulaştık. Tüm bölgelerde sağlık hizmeti, psikososyal destek hizmeti, ilaç ve temel malzeme sevkiyatı devam ediyor.

Deprem faaliyetleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın: yyd.org.tr/deprem

AFET ACİL DURUM ÇALIŞMALARI

Yeryüzü Doktorları deprem, sel, yangın vb. afetler ile savaş ve kriz durumlarında, öncelikli olarak gönüllü sağlık ekipleri göndererek ve ilaç-ekipman desteği sağlayarak hizmet sunmaktadır. Tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda, sahra hastaneleri ve klinikler kurularak mobil sağlık hizmetleri verilmektedir ve tahrip olan hastane ve kliniklerin onarımına, işletilmesine destek sağlanmaktadır. Kriz durumundan etkilenen sağlık altyapısına yönelik temel ihtiyaçların yeniden sağlanması için ise orta-uzun vadeli projeler geliştirilmekte ve uygulanmaktadır.

SİZ NE YAPABİLİRSİNİZ?

Küçücük bağışlarla hiç tanımadığınız insanların hayatında büyük değişimlere vesile olabilirsiniz. Çünkü bugüne kadarki tüm yardımlar sizin iyiliğinizden alınan güçle yapıldı.

DİĞER PROJELER

BİR İNSANIN HAYATINI ŞİMDİ DEĞİŞTİREBİLİRSİN

Geçen her dakika çok önemli. Şimdi yapacağınız destek; bir annenin, bir çocuğun ya da bir insanın hayatını değişltirecek.  İyilik hareketine sen de katıl.

Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.