TR
X

Gönüllü Ol

SAĞLIK GÖNÜLLÜLERİ

NEDEN ÖNEMLİ?

Yeryüzü Doktorları sağlık alanında insani yardım çalışmaları yürüten bir sivil toplum kuruluşudur. Yeryüzü’nün pek çok coğrafyasında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda, profesyonel çalışanlarımızın koordinasyonu çerçevesinde, çeşitli sağlık meslek gruplarındaki gönüllülerimizin desteğini almaktayız. Sağlık çalışmalarımıza katılmak için sağlık gönüllümüz olabilirsiniz.

NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Yurtiçi ve yurtdışı projelerimizde, projelendirme ve uygulama aşamalarında bilfiil katılım sağlayarak destek olabilirsiniz.

NASIL?

  • Yurtiçi ve yurtdışı projelerimizde, projelendirme ve uygulama aşamalarında bilfiil katılım sağlayarak destek olabilirsiniz.
  • Projelerimizdeki ihtiyaçlar doğrultusunda, ilgili meslek gruplarındaki gönüllülerimiz ile irtibata geçilerek saha çalışmalarımızda aktif destekleri alınmaktadır. Bu aşamada, gönüllülük taahhütnamemiz ile karşılıklı sözleşmemiz kayıt altına alınır.
  • Sağlık ekiplerimizde yer alacak gönüllüler, yurtdışı çalışmaları için çalıştıkları yerlerden almaları gereken izin süreçlerini kendileri yürütür. Derneğimiz bu süreçlerde yapabildiği kolaylaştırmayı sağlamaya çalışır.
  • Yurtdışı saha çalışmalarında yol, barınma ve beslenme giderleri tarafımızdan karşılanıyor olmakla birlikte, gönüllülerimiz kendi giderlerini karşılamayı tercih edebilirler.
BİR İNSANIN HAYATINI ŞİMDİ DEĞİŞTİREBİLİRSİN

Geçen her dakika çok önemli. Şimdi yapacağınız destek; bir annenin, bir çocuğun ya da bir insanın hayatını değiştirecek.


İyilik hareketine sen de katıl!

Bu alan zorunludur
Bu alan zorunludur
Bu alan zorunludur
Bu alan zorunludur