TR
X

Gönüllü Ol

GENÇ YERYÜZÜ DOKTORLARI

Neden Önemli?

Yeryüzü Doktorları binlerce gönüllü ve on binlerce bağışçının desteğiyle 16 yılını devirmiş, ulusal ve uluslararası partnerleriyle yeryüzünün 40’tan fazla ülkesinde projeler gerçekleştirmiş bir iyilik hareketi. Biz büyür ve gelişirken, insani yardım dünyası da büyüdü ve gelişti. Bu süreçte çok örneklikler oluşturduk, hem kurumlara hem bireylere. Bir yandan işlerimizi yürütürken, diğer yandan da bu iyilik hareketini daha geniş kitlelere yaymak niyetini her daim içimizde taşıdık ve bu uğurda çaba sarf ettik.

Genç gönüllülerimize bu anlamda önemli misyonlar yüklüyoruz. Bu iyilik hareketinin nesilden nesile devamının; Yeryüzü Doktorları ilke ve değerlerine inanan, elindekilerin kıymetini paylaşmakta gören, her ne yapıyorsa mayasında iyilik barındırmayı bir sorumluluk bilen genç gönüllülerin desteği ve katılımı ile sağlanacağı inancındayız.

Bu doğrultuda, yeryüzüne, insana ve iyiliğe dair farkında olduklarımızı paylaşarak genç gönüllülerimizde de bir farkındalık oluşmasını ve bu vesileyle iyilik dünyasına katılmalarını sağlamak amacıyla, siz genç gönüllülerimizi de çalışmalarımıza katılmaya çağırıyoruz.

Neler Yapabilirsiniz?

  • Okulunuzda bulunan Genç Yeryüzü Doktorları topluluğuna katılabilirsiniz. Üniversiteler bünyesinde bulunan topluluk listesine buradan ulaşabilirsiniz.
  • Okulunuzda Genç Yeryüzü Doktorları topluluğu kurabilirsiniz.
  • Okulunuzda Yeryüzü Doktorları’nı tanıtmak üzere sunumlar organize edebilirsiniz.
  • İnsani yardım, kişisel gelişim vb. alanlarda eğitim, etkinlik ve projeler yapabilirsiniz.

Nasıl?

  • Gönüllü formumuzu doldurabilirsiniz.
  • Okulunuzda düzenleyeceğiniz sunumlarda kullanabileceğiniz materyallerle ilgili detayları [email protected] adresine e-mail göndererek öğrenebilirsiniz.
BİR İNSANIN HAYATINI ŞİMDİ DEĞİŞTİREBİLİRSİN

Geçen her dakika çok önemli. Şimdi yapacağınız destek; bir annenin, bir çocuğun ya da bir insanın hayatını değiştirecek.


İyilik hareketine sen de katıl!

Bu alan zorunludur
Bu alan zorunludur
Bu alan zorunludur
Bu alan zorunludur