TL
Ay

Kredi kartınızla bağış yapmak için yukarıdaki kutucuğa istediğiniz tutarı yazabilirsiniz.
2-18 ay arasında tekrarlamak üzere düzenli bağış yapabilirsiniz.

* İlk tahsilat hemen yapılacak olup, seçeceğiniz ay boyunca her ayın 31. gününde belirttiğiniz bağış tutarı kartınızdan otomatik olarak çekilecek ve bilgilendirme SMS'i gönderilecektir.
* Debit kartlar için talimat verilememektedir.

TELE BAĞIŞ

0212 586 1212

Destek ve bilgi için: bagis@yyd.org.tr

 

Bir Gün Değil,
Her Gün İyilik Olsun!
 

Dünyanın ihtiyaç sahibi bölgelerinde yaşam mücadelesi veren milyonlarca insan var.
Kimi karanlığı yenmeye çalışıyor, kimi açlığı… Kimi ise hastalıktan yorgun düşen evladı için derman arıyor.

2000 yılından beri desteklerinizle farklı coğrafyalara iyilik ve sağlık götürmek için var gücümüzle çabalıyor,
umudu yaymaya çalışıyoruz. Fakat sarmamız gereken daha çok yara var. Umut bir gün değil, her gün lazım.

Siz de az çok demeden yapacağınız düzenli bağışlarla, ihtiyaç sahiplerinin hayatında büyük değişimlere vesile olabilirsiniz. Yeryüzüne bir gün değil, her gün iyilik olabilirsiniz.

 

Siz Ne Yapabilirsiniz?

18 aya kadar düzenli bağış yapabilirsiniz. Başlangıcı bağış yaptığınız gün olmak üzere; kredi kartınızdan her ay  aynı gün belirlediğiniz miktarda bağış çekilir.

Dilediğiniz zaman düzenli bağış talimatını 0212 586 12 12 numaralı telefondan bize ulaşarak  iptal edebilir veya mevcut dönem dışındaki aylar için düzenli bağıştan çıkabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Düzenli bağış sistemi nedir, bağışımı nerelerden yapabilirim?

Düzenli bağış, yyd.org.tr/duzenli web adresimiz üzerinden vereceğiniz talimat doğrultusunda her ay kredi kartınızdan belirlediğiniz miktarda bağışın otomatik olarak çekilmesidir. Düzenli bağışlarınızı sadece web sitemiz üzerinden, kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Bankalar aracılığıyla düzenli bağış talimatı verilememektedir.

Düzenli bağışı istediğim tarihten başlatabilir miyim?

İlk bağış yaptığınız gün düzenli bağışlarınızın ilk günü olarak kabul edilir ve her ay aynı gün kartınızdan çekim yapılır.

Bağışımın kaç ay tekrarlanacağını belirleyebilir miyim?

Evet, bir bağış kalemine kaç ay düzenli bağış yapmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Düzenli bağış talimatınızı en az 2 ay, en fazla 18 ay olarak belirleyebilirsiniz.

Düzenli bağışçı olabilmek için bağış miktarında herhangi bir alt limit var mı?

Hayır, düzenli bağış için dilediğiniz miktarı seçebilirsiniz.

Düzenli bağış için hangi kartları kullanabilirim?

Sadece kredi kartınız ile düzenli bağış talimatı verebilirsiniz. Banka kartından düzenli bağış yapılamamaktadır. Kredi kartınızın limiti çekim günü geldiğinde bağış tutarını karşılayacak kadar yeterli olmalıdır ve kartınızın mail order işlemine açık olması gerekmektedir. Kredi kartınızı mail order işlemine açmak için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde tarafımızca görülmemektedir ve saklanmamaktadır. İşlemler doğrudan banka tarafından gerçekleştirilmektedir.  

Düzenli bağışı istediğim zaman iptal edebilir miyim?

Evet, düzenli bağış talimatınızı 0212 586 12 12 numaralı telefondan bize ulaşarak iptal edebilir ve mevcut dönem dışındaki aylar için düzenli bağıştan çıkabilirsiniz.